ترفند هایی برای ایجاد دکوراسیون پاییزی

روزهای گرم تابستان به سرعت در حال سپری شدن می باشند و پاییز در راه است. با تغییر شکل و رنگ طبیعت در این فصل بد نیست خانه و دکوراسیون آن را هم به نوعی پاییزی و همرنگ طبیعت نماییم. در این بخش به ترفند ها و ایده هایی ساده و کم هزینه برای ایجاد دکوراسیون پاییزی در منزل شما اشاره خواهیم نمود.
۱- گل های کاغذی :
با استفاده از کاغذ های ظریف قهوه ای رنگ گلبرگ هایی را درست کرده و آنها را به شکل گل به هم بچسبانید .می توانید اشکال گوناگونی را با این گلبرگ ها در بیاورید و به این ترتیب آنها را به دیوارهای خانه اتان بچسبانید و فضای خانه را به حال و هوای پاییز نزدیک کنید.

۲- گلدان های طلایی:
تزئینات پاییز نباید طوری باشد که فضای خانه به دلیل رنگ بندی آن به مدل روستایی نزدیک شود چون با معماری و فضای خانه همخوانی ندارد. از آینه ها و گلدان های فلزی استفاده شده است که داخل گلدان ها پر از گل های جنگلی نارنجی رنگ می باشد .حتی برای درست کردن این گلدان ها می توان از گلدان های معمولی استفاده کرد و روی آنها را با اسپری طلایی رنگ کرد.
نکته :
همچنین می توانید ریسمان هایی درست کنید و مهره های فلزی به آنها آویزان کنید و آنها را برای تزئین جلوی شومینه آویزان کنید.

۳- گل های گندمی:
گلدان هایی را انتخاب کنید و سپس داخل آنها را پر از گل های گندم کنید و آن را روی یک طاقچه یا روی شومینه بگذارید .هم چنین استفاده از کدو تنبل هم برای تزئین خانه متناسب با فصل پاییز بسیار مناسب می باشد.
ه
۴- تاج گل:
تاج گلی با گل های کاغذی و هم چنین با تور درست کنید و روی آن را با تعدادی گل که آنها هم از جنس کاغذ و رنگی می باشد تزئین نمایید. بهتر است رنگ این گل ها به رنگ زرد و نارنجی و رنگ های مایل به پاییز باشد.برای درست کردن و چسباندن این گلبرگ ها باید از چسب حرارتی استفاده کرد و در نهایت این تاج گل را به یک قاب چوبی بچسبانید.

۵- برگ های کاغذی بلوط :
برگ های کاغذی به شکل برگ های بلوط درست کرده و آنها را بر روی شومینه آویزان کرده و تزئین کنید .به این ترتیب یک احساس طبیعی را به فضای خانه انتقال می دهیم .همچنین با این کار یک حالت و فضای جنگل مانند را در خانه تان بوجود آورده اید.
۶- کدوهای فیروزه ای:
طاقچه ای از خانه را در نظر گرفته و روی آن کدو تنبل هایی را که با اسپری آبی رنگ به شکل فیروزه ای درآمده اند بگذارید .هم چنین روی قطعات مشکی رنگی حروف تشکیل دهنده ی پاییز را نوشته و آنرا به صورت ریسمانی آویزان کنید.

۷- تزئین قاب های روی دیوار:
در این طراحی از انواع شمع های ریز و کوچک در کنار انواع کدوهای زیبا و ریز و به رنگ های گوناگون استفاده شده است .ریسمانی از اینها را درست کرده و آنها را جلوی قابی که به دیوار آویزان است می اندازیم و در نهایت فضای این قسمت از دیوار را به حال و هوای روزهای پاییزی نزدیک می کنیم.