کابینت های درون حمام

کابينت هاي حمام در انواع کاملا کاربردي تا کاملا تزئيني در بازار موجود مي باشند . مي توانيد اين کابينت ها را سفارش دهيد تا کاملا مطابق با فضا و دکور حمام شما طراحي شوند . مدل هاي استاندارد درون بازار نيز بسيار زيبا هستند و انواع مدرن و ساده و براق ان تا مدل هاي تزييني تر و کلاسيک تر در بازار موجود است . در حمام هاي کوچک بهتر است از کابينت هاي اينه دار استفاده کنيد تا در عين زيبايي و کاربردي بودن استفاده موثر از فضا را نيز امکان پذير سازند .

اينه ها هم فضاي حمام را بزرگتر جلوه مي دهند و هم قفسه هاي پشت انها مکان مناسبي براي نگه داري لوازم ارايشي و بهداشتي است . کابينت هاي با اينه هاي ساده و زيبا براي حمام هاي مدر امروزي بسيار مناسب خواهد بود . سعي کنيد سليقه شخصي خود را در انتخاب کابينت ها هم دخالت دهيد و انها را از جنس با کيفيتي انتخاب نماييد . از شيشه هاي طرح دار بهره بگيريد و براي مدرن تر شدن از قاب هاي فلزي و استيل براق استفاده کنيد . اين کابينت هاي زيبا نوعي انابري خوب نيز محسوب مي شوند . لوازم تميز کننده ، حوله ها و لوازم ارايشي را درون کابينت ها بگذاريد تا ظاهر حمام منظم باشد .

مي توانيد براي استفاده بهتر از فضا از کابينت هاي ديواري استفاده کنيد يا اينکه کابينت هايي مثل جعبه کمک هاي اوليه در بالاي دست شويي يا توالت نصب نماييد . اگر حمامتان کوچک است مي توانيد از کابينت هاي مناسب نصب در زوايا و با سايز هاي مينياتوري بهره بگيريد .

بهتر است در زير سينگ شما کابينتي باشد و سطل زباله را درون اين کابينت قرار دهيد تا هم لوله ها و هم سطل از ديد پنهان باشند . کابينت هايي درخشان که داراي درهاي شيشه اي هستند محل خوبي براي نگه داري لوازمتان است اگر نور ملايمي درون انها بازتاب کند محيط ارامي نيز به وجود خواهد امد . مي توانيد لامپ هاي هالوژني را درون کابينت ها نصب نماييد .