دستگیره های کابینت ها

امروزه هنگام خريد کابينت فقط در مورد درها نيست که شما دست به تصميم گيري مي زنيد بلکه دستگيره ها نيز مدل هاي مختلف و زيبايي دارند که شما را وادار به تصميم گيري مي کنند . بنابراين مدل دستگيره ها نيز امروزه بسيار مهم بوده و مي تواند تصويري زيبا و هنرمندانه در دکوراسيون شما ايجاد نمايد .

روزهاي که تنوع محصولات در بازار کم بود و به سختي مي شد مدل هاي متفاوتي را جستجو نمود گذشته است . در قديم تنها تنوع دستگيره ها در گرد يا صاف بودن آنها خلاصه مي شد . اما امروزه اگر به دنبال خريد دستگيره براي کابينت ها برويد با انواع و اقسام رنگ ها و مدل و پرداخت ها مواجه مي شويد .
يکي از انواع پر طرفدار دستگيره ها ، دستگيره هاي الومينيومي با پرداخت کامل و نماي سبک و لطيف مي باشد . اگر به دنبال دستگيره هاي زيبا و در عين حال جديد و متفاوت مي باشيد بهرتين انتخاب قرن ?? همان دستگيره هاي گرانيتي است . از آنجايي که کابينت ها بايد حرارت ايجاد شده به علت اشپزي را تحمل کنند دستگيره هاي گرانيتي با مقاومت بالا انتخاب مناسبي مي باشد . همچنين تميز کردن اين دستگيره ها اسان است .

اگر ي خواهيد در اشپزخانه جلوه اي شاد ايجاد کنيد دستگير هاي با طرح هاي غير معمول مثلا صدفي ، شاخه و برگ ، خرس هاي اسباب بازي ، قاشق و چنگال ، ماهي و ..... ررا انتخاب نماييد . در هر حال دستگيره ها را با نهايت دقت انتخاب کنيد و به ياد داشته باشدي تاثير زيادي در نماي اشپزخانه دارند . در مورد رنگ دستگيره ها نيز سخت گير بوده و ان را هماهنگ با رنگ درها و رويه کابينت ها انتخاب کنيد .
چاپ دانلود دانستني